Hírek 2009/10
Hírek 2009/10 : Elődöntős a Bajnokok Ligájában az Audi ETO KC!

Elődöntős a Bajnokok Ligájában az Audi ETO KC!

gyorietokc.hu  2010.03.15. 18:09

Az utolsó középdöntős csoportmeccs eredményétől függetlenül elődöntős a Bajnokok Ligájában az Audi ETO KC. A mieink az 5. fordulóban döntetlent játszottak Ljubljanában.

KRIM LJUBLJANA - GYŐRI AUDI ETO KC 24 - 24 (10-11)

60. perc: Gros hetesét védi Pálinger! Bradeanu gólt lő! 24-24. Vége! Megvan. Elődöntős az ETO!

59. perc: Bradeanu kihagyja a hetest.  Labdát szerzünk, a nagy rohanás után Amorim talál a kapuba! 24-23.

58. perc: Bradeanu passzolja el a labdát. Zrnec zárja góllal a hazai támadást. 24-22.

56. perc: perc. Tomoritól szerzik meg a labdát. Jankovic gólt lő. 23-22.

55. perc: Bradeanu, és Vergeljuk is betalál. 22-22.

54. perc: Konkoly Csaba kér időt.

53. perc: Indításból Vérten eredményes. 21-21.

52. perc: Zácsikra most is későn lépünk ki. Óriási gól. Spiridont ketten sem tudják tartani. Gól! 21-20.

49. perc: Kovacsics most elpasszolja a labdát. Vergeljuk kihasználja az ajándék lehetőséget.  Tomori, majd Cvijic is betalál. 20-19.

47. perc: Eladják támadásban a labdát a hazaiak. Vérten indul Kovacsics passzával. Gól! 18-18.

45. perc: Mravikova kapkod, eladja a labdát. A Krim idnulhat, és gólt szerez. 18-17.

44. perc: Amorim eredméynes megint. Vezetünk! 16-17. Spiridont kiállítják. Koren egyenlít. 17-17.

43. perc: Amorim a szaggatottról, talpról lő. Nagy gól. 16-16.

42. perc: Hetesből Gros ejti át Pálingert. 16-15.

40. perc: Hornákot rántják le. Hetes. Bradeanu egyenlít. 15-15.

39. perc: Zácsik góljával újra a hazaiaknál az előny. 15-14.

38. perc: Zácsik lendületből érkezik a győri kapu elé. Nem lépünk ki. Hatalmas gól. 14-14.

36. perc: Vérten találatával már kettő a győri előny. 12-14. Gros kilencről lövi ki a bal felsőt. 13-14.

34. perc: Bradeanu ad gólpasszt Spiridonnak. 12-13.

33. perc: Vérten veri meg egy az egyben Bodnyevát. Gól a bal szélről a bal felső sarokba. 12-12.

32. perc: Öt-egyet védekezik a Krim. Így szereznek újra labdát. Megint Zácsikot állítjuk meg szabálytalanul. Gros ezt a büntetőt is belövi. 12-11.

31. perc: Zácsik harcolt ki hetest. Gros ezt értékesíti. 11-11.

30. perc: Zácsik találatával feljön 1 gólra a Krim. 10-11. Ez a félidei eredmény.

29. perc: Bradeanu a negyedik hetesét is belövi. 9-11.

28. perc: Zácsik lövése megpattan a blokkon, ez becsapja Pálingert. 9-10. Konkoly Csaba időt kér.

27. perc: Zácsik góljához a szerencse is kellett. 8-10.

26. perc: Bradeanu hetesből, Bodnyeva középről, Amorim átlövésből eredményes.

24. perc: Gros kap remek zárást. 6-8.

23. perc: Vergeljuk passza ezúttal is jó Bonyevának. Gól beállóból. 5-8.

22. perc: Pálinger véd, és indítja Kovacsicsot. Gól. 4-8.

21. perc: Brdeanu, majd Amorim is távolról vállal be egy-egy lövést. Mindkettóből gól lesz. 4-7.

19. perc: Gros is hetesből eredményes. 4-5.

18. perc: Bradeanu büntetőből szerzett góljával kettő az előnyünk. 3-5.

17. perc: Csapata tehetetlenségét megelégelte a hazaiak edzője. Időkérés.

15. perc: Amorim bombagóljával vezet az ETO! 3-4.

14. perc: Spiridon egyenlít. 3-3.

12. perc: Zácsik hibázott hetest.

11. perc: Amorim ad pontos passzt Mravikovának. Ez is bent van. 3-2.

10. perc: Vergeljuk ezúttal a jobb szélen Vidicet hozza ziccerbe. Gól. 3-1.

9. perc: Vergeljuk játssza be a labdát beállóba Bodnyevának. Újra vezet a Krim. 2-1.

8. perc: Az újabb ETO-hetest Bradeanu lövi. Gól! 1-1.

5. perc: Kovacsics Anikó hibázott hetest.

3. perc: Kihagyunk egy ziccert, indít a Krim. Bodnyeva ziccerből lő gólt. 1-0.

1. perc: Az Audi ETO kezdte  meccset. Bradeanu lövését védte Grubisic.

Konkoly Csaba a hétvégi BL mérkőzésről:

"Érdekes híreket kaptunk Ljubljanából, miszerint a mérkőzésünkre megpróbálják összedrótozni Lekicset, igaz, erre azért nem sok esélyt látok. Mi nem is foglalkozunk ennyire személyekkel, és nem erre építjük a játékunkat. Látni kell, mennyire kétélű helyzet ez. Bár elveszítette legmeghatározóbb játékosát a Krim, de ez nálunk is előfordult már, amikor nem számíthattunk Görbére. Ebből most a szlovén csapat is plusz erőt meríthet. Ez megnehezítheti a dolgunkat.

Eddig is voltak olyan taktikati elemeik, amik nem Lekicsre épültek, és most is biztos meg fogják oldani a hiányát. Gyors, lerohanós játékukat 3-4 perces cserékkel játszák, erre számítunk most is.
Egy a lényeg, Lekiccsel vagy nélküle is meg kell vernünk a Ljubljanát, hogy elérjük céljainkat.
A gyors középkezdésekre kell figyelnünk, lerohanásaikra, dinamikus kézilabdájukra. Mint, mindig fontos a visszerendeződésünk sebessége és a mindig kritikus beállós kapcsolatok, mindkét oldalon.

Nálunk Görbicz Anita és Szegedi Orsolya hiányzik a keretből. Jó mérkőzést várok, sok ütközéssel, nagy harc lesz a két pontért, de mi szeretnénk hazahozni."