Hírek 2009/10
Hírek 2009/10 : Magyar Bajnokság:20. forduló, Siófok - Audi ETO

Magyar Bajnokság:20. forduló, Siófok - Audi ETO

gyorietokc.hu  2010.03.09. 19:51

Az őszi mérkőzés során a listavezető Győr magabiztosan győzte le a főleg fiatalokból álló Siófokot. Ma 18 órakor Konkoly Csabáék szintén a két pontért lépnek pályára a Balaton parton.

Siófok Kc - Győri Audi ETO 30-33 (18-15)

Siófok: 16 Scholtz Andrea, 77 Lajtos Nóra, 12 Hrankai Regina, 4 Szepesi Ivett, 7 Kiss Olivia, 8 Nagy Renáta, 10 Vasas Edina, 17 Valovics Nóra, 20 Tóth Mária, 23 Barna Éva, 29 Kovács Adrienn, 31 Bloj Teodora, 55 Szűcs Viktória, 86 Csuka Alexandra

Győri Audi ETO KC: Oguntoye Viktória, Tomori Zsuzsanna, Deáki Dóra, Vérten Orsolya, Katarina Mravikova, Szölösi Patricia, Vig Vivien, Kovacsics Anikó, Aurelia Bradeanu, Eduarda Amorim, Orbán Adrienn, Mayer Szabina, Hornyák Ágnes, Simona Spiridon

Konkoly Csaba: " Az eredmény szerint BL szinten játszott a Siófok, gratulálok nekik."

Varga József: " Csak gratulálni tudok csapatomnak, nagyszerűen játszottak!"

--

60. perc Oguntoye ismét hárít, Amorim labdát szerez, Mravikova ellen 7m-es Mika belövi.

59 . perc Oguntoye 7m-est hárít!! Hornyák '2 perc

58.perc Amorim betalál 30-32

57.perc Amorim szépen végigjásztott helyzet után fölé lő; Oguntoye véd, szerencsével kifelé pördül a labda

56. perc Bradeanu Spridon összjáték, végén gól 30-31;

55 perc Nagy szélről 30-30

54.perc Amorim megcsinálja testcselét, 29-30;

53.perc Vasas viszont nem hibázik 29-28; betörésből Amorim 29-29

52. perc Vérten kapufát lő

51.perc több helyzetet védekezünk ki, vagy Oguntoye véd,

49. perc Amorim betörésből 28-28

48. perc Bradeanu 7m est értékesít 28-27

47.perc Barna egy végigjáratott labda után átlövésből eredményes 28-26

46. perc Bloj a Szücs javára ítélt büntetőt belövi 27-26

45. perc Vérten Orsi Bradeanu labdájával ugrik be, egyenlít 26-26

44.perc Kovacsics 26-25;

43 perc Bradeanu labdáját Vérten lövi a hálóba 25-24; Vasas üres területen mehet be 26-24

42 perc Hornyák végigvezeti, 7m-es; Kovacsics belövi 25-23

41 perc Bradeanu átlövésből 25-22

40.perc Bradeanu betörésből gól 24-21; Bloj megint kilövi a felsőt 25-21

39.perc Bradeanut blokkolják, Szepesi nagy gólt lő 24-20

38.perc Hornyák egy az egyben megoldja 22-20; Bloj óriási gólt ragaszt a hosszú felső 23-20

37.perc Hornyák Ági 21-19, Barna is betalál 22-19

36.perc Tóth átlövi a falat 21-18

35. perc Vérten egyéni akciója után Bradeanu kihagyja a 7mest, majd belövi... 20-18

34. perc Kovacsics gól 20-17

33. perc Tóth újabb nagy gólja 20-16

32.perc Szepesi gólja nyitja a második félidőt, Hornyák betörése után a büntetőt Bradeanu lövi

--

30.perc Orbán kanyrodik fel és tör át a falon, 17-15, Tóth óriási gólt lő 18-15; vége a félidőnek!

29. perc Bradeanu fölé lő; Barnát nem tudjuk tartani, 17-14

28. perc Vig áll be a kapuba.

27. perc Barna átlövésből talál be 16-14

26. perc Amorim is megcsinálja hasonlóan 15-14, Vérten viszont ziccerben hibázik

25 perc Kovacsics '2; Barna testcsel után átmegy Amorim és Hornyák között 15-13

24.perc Bloj óriási gólt lő, 14-12, Konkoly Csaba időt kér; Kovacsics szenzációs labdát tesz be Spiridonnak 14-13

23. perc Szepesi befordulását büntetővel jutalmazzák, Bloj belövi 13-12

22. perc Vérte hátrányban forgtja meg emberét 12-12

21. perc Amorim beáll, rögtön 2 perces büntetőt kap; a büntetőt Kovács kihagyja, Ogu véd.

20. perc Mravikova egy testcsel után ugrik be 12-11,

19.perc Szűcs beállós posztból talál be 12-10

18.perc Tóth átlövésből 10-9, Kovács végigvezeti a pályán, át a  győri falon 11-9. Tomori ellen ismét büntető , Bradeanu értékesíti 11-10

17 perc Oguntoye védése után, Tomori betörését követően büntető, Bradeanu: 9-9, egyenlít az ETO

16.perc Kovacsics gyönyörű labdájával Hornyák sétál be 9-8; időt kért a Siófok

15.perc Tomori labdát szerez és viszi végig 9-7

14. perc Mravikova szemfülesen teszi el a kapus mellett a labdát 9-6

13.perc Szücs 9-5 beállóból ismét

12.perc Barna gól 8-4, Vérten Orsolya gyönyörőne húzza meg, és lő a felsőbe 8-5

11.perc Oguntoye fogja az átlövést, Vérten betörése 7m-est ér. Kovacsics: kihagyja, fölé ejt.

10.perc Tomori betörése végén a kapus feje fölé lő 7-4

9.perc Szepesi harmadik gólját lövi 7-3

8.perc a sokadik siófoki támadást blokkoljuk

7.perc Szűcs beállóból 5-3. Kovacsics átlövét hárítja a kapus, Szücs ismét betalál 6-3

6 perc Kovács 4-2 gólja után Tomori egyből válaszol 4-3

5.perc több ziccer marad ki a győri oldalon, Szepesi pedig labdát szerez, 3-1; Vérten Orsi gyorsan válaszol 3-2

4.perc Szepesi talál be szélről 2-1

3. perc Nagy szerez gólt 1-1

2.perc Oguntoye védi az első siófoki támadást

1.perc: Oguntoye, Mravikova, Hornyák, Spiridon, Kovacsics, Tomori Vérten kezd. Kovacsics átlövés 0-1